Hakkımızda

Analiz Gerek Hakkında

Herhangi bir konuda ihtiyaç duyulan bilgiye, edinilmiş bilgiler doğrultusunda, genel kabul görmüş kurallar ve çözüm önerileri hakkında bilgi paylaşımında bulunabilecek bir ortam sağlamak, analistlerin ve analize ihtiyaç duyan gereksinim sahiplerinin fikir ve görüşlerini paylaşabilecekleri bir ortam üzerinde buluşması ve ilgili konu, görüş, proje vb. analiz gerektiren konular hakkında bilgi edinilmesini sağlamak amacı ile geliştirilmiştir.

Gerçek veya tüzel kişiliklerin, herhangi bir konuda analize ihtiyacı olan her kurum kuruluş veya bireyin, analiz konuları hakkında bilgi sahibi olması ve edinilmiş bilgileri paylaşabilmeleri, daha detaylı bilgiye ihtiyaç duyulan konularda iyi bir analize veya işin uzmanları ile buluşulmasının sağlanması, var olan teknoloji ve analiz hizmetleri hakkında ihtiyaç sahiplerine genel bilgiler kazandırılmak, sürekli ve güncel bilgiler sunabilmeyi hedeflemekteyiz.

Sistemimizde yer almasını istediğiniz yeni analiz türü, çeşidi, fikri veya analiz konuları ile ilgili görüşlerinizi paylaşmanız bizim için değerli ve önemlidir. Her türlü konu hakkında info@analizgerek.com e-posta adresimize yazabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir